Kalendarz
Artykuły
W II semestrze tego roku szkolnego w naszej szkole odbywają się pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Aktywny do Kwadratu”.
· Aktywny do Kwadratu to pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.
· Zajęcia realizowane są od marca do 26 czerwca 2026 r. 2 razy w tygodniu dla każdej z dwóch grup.
Organizowanie tych zajęć przez Szkołę ma na celu:
· rozwijanie swoich pasji i umiejętności,
· dbanie o sprawność fizyczną i zdrowie,
· zacieśnianie relacji z rówieśnikami,
· alternatywną i aktywną formę spędzania wolnego czasu,
· budowanie kompetencji w zakresie pracy w grupie, organizacji czasu, działania zespołowego,
· redukcję stresu oraz agresji poprzez sport,
· budowanie poczucia własnej wartości i sprawczości.
Prowadzący zajęcia
mgr Grzegorz Kucharczyk
