Zespół Szkół Specjalnych w Lubiążu

56-100 Lubiąż

ul. A. Mickiewicza 1

tel. 71 389 72 14

 • Statystyki

  • Odwiedziło nas: 296408
  • Do końca roku: 94 dni
  • Do wakacji: 267 dni
 • Kalendarium

  Czwartek, 2023-09-28

  Imieniny: Libuszy, Wacławy

 • Kontakt

  TEL/FAX:  071 389 72 14
  dodatkowe telefony:
  tel. komórkowy do sekretariatu:  
  532 744 273
  tel. komórkowy do pedagoga:     532 656 675
  E- mail:
  zsslubiaz@op.pl

2023- Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego . Był to wyjątkowy dzień dla uczniów, nauczycieli, wychowawców którzy z niecierpliwością oczekiwali na ten moment. Gościem honorowym podczas uroczystości był pan Janusz Dziarski, Starosta Powiatu Wołowskiego.

W swoim przemówieniu pan Janusz Dziarski ,pogratulował wszystkim uczniom osiągnięć i wytrwałości w nauce. Podkreślił, jak ważną rolę odgrywa edukacja w życiu młodych ludzi i zachęcał ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Wyraził również wdzięczność nauczycielom i wychowawcom za ich zaangażowanie i wsparcie

Przyszedł czas na najbardziej emocjonującą część uroczystości – wręczenie nagród i świadectw. Z ogromną dumą ogłoszono, że klasa ósma ukończyła szkołę podstawową. Uczniowie otrzymali swoje świadectwa ukończenia szkoły oraz pamiątkowe dyplomy. Dyrekcja oraz nauczyciele podkreślali ich wysiłek i postęp, życząc im dalszych sukcesów w dalszej edukacji.

W trakcie uroczystości uwzględniono również osiągnięcia indywidualne. Wiktoria Wojtas, uczennica klasy I B liceum, została uhonorowana nagrodą za najwyższą średnią w szkole – imponującym 5,0. Jej wysiłek, ciężka praca i zaangażowanie zostały docenione przez społeczność szkolną. Dodatkowo, Wiktoria otrzymała stypendium prezesa rady ministrów, co stanowiło ogromne wyróżnienie. Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna, wprowadzająca nas w wakacyjny nastrój.